Home / Wordpress SEO Eklentileri / WordPress Live Chat

WordPress Live Chat

WordPress live chat ile müşterilerinize anında dönüş yapabilirsiniz. Canlı chat, müşterileriniz sayfanızı ziyaret ettiğinde sayfada baloncuk şeklinde bir konuşma balonu çıkartarak müşterilerinizin 7/24 size ulaşmasını sağlar. Özellikle mağazası veya işletmesi olan site sahipleri için site içi chat inanılmaz derecede gelir getirir. WordPress live chat ile Skype, SMS ve Whatsapp ile de bağlantı kurabilirsiniz.

WordPress Live Chat Seçenekleri

  • Live Chat Complete: Aynı anda 100’den fazla kişi ile chat yoluyla konuşa bilirsiniz. Birkaç tane destek ekibi ile müşterileriniz ile hızlı bir şekilde canlı bağlantı kurabilirsiniz.
  • Facebook Live Chat: Bir Facebook hesabınız varsa sayfanıza bir chat kutusu ekleyerek müşterilerinize canlı destek sunabilirsiniz.
  • Fluent Chat: Mobil cihazlara uyumlu bir chat programıdır. Avantajlı özelliği cep telefonunuzdan her zaman ve her yerde müşterilerinizle canlı bağlantıya geçebilirsiniz. Diğer avantajlı yanı ise Fluent Chat eklentisini kullanarak müşterilerinizden geri bildirim alabilirsiniz.
  • Awesome Live Chat: Awesome live chat ile sayfanızın herhangi bir yerine chat baloncuğu yerleştirerek müşterilerinize canlı destek sunabilirsiniz. Diğer eklentilerden tek farkı sınırsız destek ekibi atayabilirsiniz. Sınırsız destek ekibi atamanız için herhangi bir ek paket almanıza gerek yoktur, tüm özellikler paketin içerisindedir.
  • WordPress Live Chat Plug-İn: Sayfanızın herhangi bir yerine chat baloncuğu koyarak müşterilerinize canlı destek sunabilirsiniz. Ayrıca chat sayfanızda dilediğiniz gibi özellik ayarlayabilirsiniz.
  • NinjaTime Facebook Chat: Bu eklenti ile Facebook yoluyla bağlanmış olduğunuz Messenger’a chat kutusu ekleyerek müşterilerinizin her daim size ulaşmasını sağlayabilirsiniz. Yazı özelliklerini, renklerini kişiselleştirebilir ve firmanıza ait bir sembol kullanabilirsiniz.
  • Skype Live Chat: Skype aracılığı ile bir chat baloncuğu oluşturarak müşterilerinize her daim canlı destek verebilirsiniz. Aynı anda birden fazla kişi ile sohbet ederek teknik destek sağlayabilirsiniz.
  • Social Live Chat: Facebook, Skype ve Whatsapp aracılığıyla müşterilerinizle canlı destek kurabilirsiniz.
Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Wordpress SEO Eklentileri

Tüm bu eklentilerin ücretini ödeyerek kolayca sahip olabilirsiniz. Her bütçeye hitap eden çeşitli özelliklerde ki eklentileri siz de tercih ederek web sitenizi kurarken kullanabilirsiniz.

Yazımıza oy vererek destek olun.

Bir önceki yazımız olan WordPress Nedir? başlıklı içeriğimiz WordPress ve WordPress Nedir? hakkında bilgiler verilmektedir.

About editor

Check Also

WordPress Nedir?

WordPress genel kavramlarıyla içerik yönetim sistemi olarak adlandırılmaktadır. Web sayfası tasarlamak isteyen kişiler anahtar kelime ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir