SEO Uzmanı

Betül KISA

Betül KISA / SEO ve Dijital Pazarlama Uzmanı

Ben Kimim?

Yaklaşık 5 yıldır bilfiil olarak bir yazılım ofisinin SEO departmanında Arama Motoru Optimizasyonu Uzmanı olarak çalışıyorum.  Çalıştığım firma dışında freelance olarak bir çok farklı sektörde firmaya SEO Danışmanlık hizmeti vermekteyim. Bunun yanı sıra Sosyal Medya ve Dijital Pazarlama ile de oldukça yakından ilgiliyim ve bu konuda da çalışmalar yürütüyorum.

Bunun yanı sıra yıllardır kendi Türkçe E-Ticaret ve Blog sitelerim üzerinde çalışıyorum. Güncel olarak edindiğim tüm bilgi ve yenilikleri öncelikle kendi sitelerim üzerinde deniyor ve test ediyorum. Sadece Türkçe değil aynı zamanda butik çapta İngilizce E-Ticaret sitemde bulunuyor ve İngilizce SEO üzerine çalışmalarımı aktif olarak yürütme fırsatı buluyorum.

Nasıl Çalışıyorum?

Özgün ve kaliteli içeriğin gücüne inanıyorum. Bu konuda kendimi durmadan geliştirmeye devam ediyorum. Arama motorlarının algoritmalarının ne tür içerikleri sevdiğini ve teknik kriterlerini yakından takip ediyor ve tüm çalışmalarımda fiilen uyguluyorum. Her zaman doğal teknikler ile SEO yapmaktan yanayım ve bu doğrultuda çalışmalar yürütüyorum.

Bir site üzerinde çalışırken ilk olarak analiz etme, strateji geliştirme ve hayata geçirme adımları ile ilerliyorum. Sitenizi, markanızı değerlendirirken ve incelerken her zaman daha kapsamlı açılardan ele alıyorum ve maksimum fayda sağlayacak düzeyde bir öneri sunuyorum. SEO çalışması dışında uzmanlık alanıma giren konularda markanızın ihtiyaç duyabileceği yönlendirmeleri ve gereksinimleri size iletiyorum. Bunlar Sosyal Medya Yönetimi, Dijital Pazarlama, Kullanıcı Deneyimi ve Google/Sosyal Medya Reklamlarını kapsayabiliyor. Tasarımdan içeriğe kadar bir bütün olarak değerlendiriyorum.

Dijital Dünya ve Sürekli Eğitim

Türkçe ve İngilizce kaynaklardan aktif olarak SEO ve Dijital Pazarlama ile ilgili güncel bilgileri takip ediyorum. Tüm zamanımı keyif alarak SEO ile ilgili araştırmalar ve keşifler yaparak geçiriyorum. Sürekli kendimi geliştirerek dijital dünyayı yakından takip ediyorum. Bunlar dışında mesleğim ile yakından ilgili olarak Ads Eğitimi, Php ve Kodlama Eğitimi, Web Tasarım ve Photoshop Eğitimi gibi konularda M.E.B onaylı sertifikalarım vardır. Teknoloji sürekli güncel ve canlı olduğu için bunlarla yetinmiyor ve her zaman dijital dünyayı yakından takip ediyorum.

Uzmanlık Alanıma Giren Sunduğum Hizmetler:

● Site İçi SEO Danışmanlığı

● Rakip Analizi

● Anahtar Kelime ve Pazar Araştırması

● Site DIŞI SEO Danışmanlığı

● E-Ticaret Sitesi SEO Danışmanlığı

● İçerik Yönetimi

● Dijital Pazarlama

● Sosyal Medya Yönetimi

● Sosyal Medya Reklamları (Facebook, Instagram)

● Google Ads Reklamları

● İtibar Yönetimi ve Marka Bilinirliği Danışmanlığı

● Google Analytics

 


 

HALİL İBRAHİM ER / ADWORDS & DİJİTAL REKLAMCILIK UZMANI

1996 İstanbul doğumluyum. Lise hayatım ile beraber bu sektöre adım attım. Kendimi lisede açmış olduğum siteler ile SEO alanında oldukça geliştirdim. Bu geliştirmemin yanı sıra son dönemde Adwords ön plana çıkması ile Dijital Reklamcılığa merak sardım. Özel bir firmada SEO UZMANI olarak görev yapmaktayım. BABA Backlink projesi ile birçok kişiye hizmet sağladık ve sağlamaya devam ediyoruz.

Linkedin profilim : https://www.linkedin.com/in/halilibrahimer/

Neler yapıyorum?

● On Page SEO

● Off Page SEO

● Crawl Analizi ve ilgili hataların çözümü

● Backlink Analizi

● Link İnşaası

● Link Reddetme

● Google Ceza tespitleri ve çıkarma işlemlerinin tümü

● Adwords Reklamcılığı

● Sosyal Medya Reklamlarının Tümünün En Uygun Fiyata Yönetimi

● Rekabet Analizi

● Anahtar kelime ve Pazar Araştırması

● ASO

● Anti SEO

● SEO Tool Kullanımı ve Raporlama

SEO Uzmanı
4 (80%) 8 votes