responsive menü ikon
 
Üye ol - Giriş yap

SIRA BULUCU

Günlük sorgu limiti: 0/3

Google Sıra Bulucu Nasıl Kullanılır?

İlk kutucuğa site adınızı yazınız ikinci kutucuğa ise anahtar kelimenizi yazın. Diğer kutucuktan hangi ülkede olduğunuzu seçin ve ilk kaçta arama yapmak istediğinizi belirtin. Ardından sitenizi taratın ve harika sıralama sonuçlarına hemen anında erişin.

Artık Google'da kaçıncı sıradayım sorusunun cevabını biliyorsunuz. Günlük maksimum 5 adet sorgulama limiti bulunmaktadır. Dilerseniz sıra bulucu raporlarını bilgisarınıza indirebilirsiniz. Bir çok formatta döküman olarak sıra bulucu bilgilerini elinizin aldınta kayıtlı halde arşivleyebilirsiniz.

Farklı anahtar kelimelerde rakiplerinizin kaçıncı sırada bulabilirsiniz. Google'da rakiplerinizin önüne geçmek için sitemizden Backlink paketleri satın alabilirsiniz bunun büyük faydası olacaktır Google sıralamanızda. Google'da sıranızı merak ediyorsanız hergün sorgulama yaparak değişen sıraları kontrol etmeniz mümkün. Birinci sırada çıkmak artık hayal değil rakiplerinizi inceleyin ve sizde buna göre yeni stratejiler geliştirin. Bu araç tamamen ücretsizdir.

backlink paketleri
yenile yenile