Home / Film & Dizi / Bir Aşk Hikayesi Nasıl Bir Dizidir

Bir Aşk Hikayesi Nasıl Bir Dizidir

Bir Aşk Hikayesi, Türkiye’de en güzel aşk hikayelerinden bir tanesidir. Genel konusu aşk ve drama türündedir. Dizi 2013 yılında yayına başlamış ve ne yazık ki kısa sürede yayından kaldırılmıştır. Fox ekranlarında izleyiciye sunulan dizi çok sevilse de yayından kaldırılmaya yetmemiştir. Dizinin yönetmeni Barış Yöş’tür. Dizinin konusuna değinecek olursak eğer; Korkut Ali adında karakterin ilgisiz ve sevgisiz geçirdiği çocukluğunun büyüyünce verdiği hayat mücadelesini anlatmaktadır. Türkiye’de yaşayan bir aile fakirlikten dolayı Almanya’da yaşayan bir aileye evlatlık olarak veriyor. Daha sonra kendi ailesini aramaya başlayan Korkut Ali bir tv kanalında röportaj vererek kendi ailesine seslenmiştir. Almanya’da yaşadığı zor zamanlardan dolayı Türkiye’ye geri gönderilen Ali bir kıza aşık olur ve o kızla birlikte olmak için her şeyi yapar. Dizideki kız karakterin adı Ceylan’dır. Ceylan karakterini ise Damla Sönmez oynamaktadır. Ayrıca dizide usta isimler de yer almaktadır. Zuhal Olcay, Ayberk Pekcan gibi isimler.

Bir Aşk Hikayesi

Bir Aşk Hikayesi’nin konusu yabancılardan alınsa da oyunculuklarla yabancılara nazaran daha iyi bir dizi olduğunu düşünüyoruz. Dizi de aşkın yanında masumiyeti ve eğleneceli anları da görebileceksiniz. Özellikle Seçkin Özdemir diziye çok yakışmış diyebiliriz. Ailesini bulmak uğruna, gerçek aşkı bulmak uğruna her şeyi yapan Korkut Ali’nin dram dolu macerasını kesinlikle izlemelsiniz. Kolay bulunmuyor böyle diziler, şimdiden iyi seyirler.

Yazımıza oy vererek destek olun.

Bir önceki yazımız olan Bez Bebek Nasıl Bir Dizidir başlıklı içeriğimiz bez bebek ve Bez Bebek Nasıl Bir Dizidir hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Bleac Anime

About editor

Check Also

Band Of Brothers Nasıl Bir Dizidir

Band Of Brothers günümüzde özellikle Türkiye’de diziler aşırı uzun ve abartı oluyor, resmen bir nesil ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir