Home / Film & Dizi / Bez Bebek Nasıl Bir Dizidir

Bez Bebek Nasıl Bir Dizidir

Bez Bebek, özellikle çocuklar ve gençler tarafından çok sevilmiştir. Hikaye ayrı bir dünyada yani Oyuncaklar Ülkesinde geçmektedir. Oyuncaklar dünyasında bez bebek Nana adında bir kız vardır. Dizinin konusu tamda burdan başlamaktadır. Nana 100. Yaş gününde insan olmayı diler fakat oyuncaklar ülkesinde yaşayan bir diğer bebek Şoker de 100. Yaş gününde insan olmayı dilemeyi istiyordu. Oyuncaklar ülkesinde bir dilek sadece bir kez dilenebilir. Nana, Şokerden önce bu dileği dilediği için ŞokerNana’ya düşman olur. BaşperiKulinaNana’nın dünyaya gidebilmesi için bir iksir hazırlar fakat Şoker yine kurnazlık yapıp bu iksiri çoğaltır ve istediği zaman dünyaya gidebilmeyi başarmıştır.

Kaliteli Bir Dizi Bez Bebek

Nana ise eski sahibi olan Makbuş’un yanında yaşamaya başlar. İnsan olmak elbette ki kolay olmyacaktır. İnsan olmasının bazı zor şartları vardır. Bunlar; sadece sırrını 3 kişiye söyleyebilir, 4. Kişi öğrenirse eğer bez bebeğe dönüşüp sonsuza kadar dünyada kalmak zorunda kalacaktır. Nana’nın sırrını ilk öğrenen kişiler Yağmur ve Emre’dir. Dünyadaki herkes Nana’yı insan olarak bilirler ve iş arama bahanesiyle Makbuş’un yanında kalmaya, çalışmaya başlar. Nana her gece bez bebek oluyor ve sabahları tekrar insana dönüşüyor. Nana bir insana aşık olur bu insan ise Yağmur ile Emre’nin babası Hakandır. Bakalım Nana’yı neler bekleyecek, insan olmayı başarabilecek mi. Bunların hepsini öğrenmek için izlemeniz gerekmektedir. İyi seyirler.

Yazımıza oy vererek destek olun.

Bir önceki yazımız olan Band Of Brothers Nasıl Bir Dizidir başlıklı içeriğimiz Band Of Brothers ve Band Of Brothers dizi hakkında bilgiler verilmektedir.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Bir Aşk Hikayesi Nasıl Bir Dizidir

About editor

Check Also

Band Of Brothers Nasıl Bir Dizidir

Band Of Brothers günümüzde özellikle Türkiye’de diziler aşırı uzun ve abartı oluyor, resmen bir nesil ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir