Home / Film & Dizi / Band Of Brothers Nasıl Bir Dizidir

Band Of Brothers Nasıl Bir Dizidir

Band Of Brothers günümüzde özellikle Türkiye’de diziler aşırı uzun ve abartı oluyor, resmen bir nesil yaşlanıyor hala o dizi devam ediyor. Sanırım bu algıyı değiştirmek için Band Of Brothers yapımcıları diziyi sadece 10 bölümden oluşturmuşlar. Bize sorulursa dizinin kısa ve öz olması daha mantıklıdır çünkü senaryonun dışına çıkılmaz, sırf dizi sürsün diye olaylar abartılmaz vb. gibi sorunlar ortadan kalkar. Band Of Brother dizisi bu yönden aşırı iyi bir dizidir sadece 10 bölüm olması hem zamanınızın boşa geçmemesini sağlar hem de senaryoyu çok iyi bir şekilde anlamanıza fayda sağlamaktadır. Yıllar süren dizilere nazaran sadece 10 bölümde milyonlarca izleyici kazanmışlardır.

Band Of Brothers Akıcı Bir Dizi

Band Of Brothers, tek sezonluk dizi hayatında gerek grafik görselliği, gerek akıcılığıyla izleyicilerin gönlünü fethetmişlerdir. Dizinin konusuna dönecek olursak eğer; çok iyi arkadaş olan bir grup arkadaşın ikinci dünya savaşında yaşadıkları acı dolu hikayeyi bizlere göstermektedir. Band Of Brothers, sadece bir dizi değil savaş belgeseli niteliğinde de izlenecek bir dizidir. Günümüzdeki savaş oyunları, sahte kahramanlıkları değil de gerçekten bir savaşın ortasında çekilen zorlukları, acıları ele alan müthiş bir dizidir.

Band Of Brothers, uydurulurak yapılan bir dizi değildir. Gerek tarihi kitaplardan yardım alarak gerek o dönemden bu yana sağ kalmış askerlerin derin tecrübelerinden esinlenerek hazırlanmış bir senaryoya sahiptir. Tarih ve savaş dizilerini seven insanların kesinlikle izlemesi gereken bir dizidir.

Yazımıza oy vererek destek olun.

Bir önceki SEO içeriğimiz olan Attack On Titan başlıklı yazımızı da okumanızı öneririz.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  Bez Bebek Nasıl Bir Dizidir

About editor

Check Also

Bez Bebek Nasıl Bir Dizidir

Bez Bebek, özellikle çocuklar ve gençler tarafından çok sevilmiştir. Hikaye ayrı bir dünyada yani Oyuncaklar ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir