Home / Saatlerin Anlamları / 20:20 Saat Anlamı Nedir Neyi İfade Eder?

20:20 Saat Anlamı Nedir Neyi İfade Eder?

20:20 en lanet saatlerden biri olarak dikkat çekmektedir. Eğer bu saat dilimi ile karşı karşıyaysan, yandım Allah diye bağırabilirsin. 20:20 sevdiğin kişinin şu anda başkasının yanında olduğunu göstermektedir. Bu oldukça kötü bir durum olabilir sizin için. Ama biraz sakin olmakta fayda var. Olaylar düşündüğün gibi olmayabilir. Bu nedenle sakin bir şekilde ona telefon aç ve ne yaptığını sor. Aldığın cevaba göre tepkilerin değişebilir. Aynı zamanda, saatlerin anlamlarının sadece eğlence amacı ile kullanıldığını unutma, hayatta gülmekte gerek.

Saatlerin anlamlar değişken olabilmektedir. Bu değişkenler belirli kalıplara göre düzenlenmez. Fal, burç gibi metafizik olaylar gibi saatlerin anlamı da pek fazla dayanağı olmayan bir olgudur. Daha önce de ifade ettiğimiz gibi eğlence amacı ile, insanların şimdiye kadar getirdiği hikayeler bütünü olarak açıklanabilir. Bu konuda yeteri kadar kaynak olmaması, durumun sadece mizahi yönden ele alınmasına neden olmaktadır. 20:20’yi görmeniz halinde, sevdiğiniz kişi şu an başkasının yanında olabilir. Bu sizi çok fazla üzmesin çünkü zaman zaman siz de başkasının yanında olabiliyorsunuz. Sürekli olarak yan yana zaman geçirmeniz mümkün değildir.

Fakat durum düşündüğümüzde de vahim olabilir. Belki seni hiç sevmiyor ve senin yanında olmak istemiyor. Yaşadığınız bazı olaylar onu çok kırdı ve o artık seninle değil başkası ile olmak istiyor. Bu durumda sizin ne yapacağınız çok önemli. Eğer erkekseniz, muhtemelen sevilmiyorsunuz. Eğer kadınsanız, büyük ihtimalle aldatılıyorsunuz. Kısaca 20:20 en lanet saatlerden biridir. Bu nedenle bu saat diliminde saate bakmamaya özen gösterin.

Can Sıkıntısı Olabilir

Sizlere bu yazımızda çift saatlerden biri olan 20:20 hakkında bilgiler aktardık. Bu saat sizin ile alakalı birçok bilginin de aktarılmasına neden olmuş olabilir. Saatler genel olarak zamanı görmek için kullanılır. Ama bazı durumlarda bu tarz anlamları da olmaktadır. Bu anlamlar insanların merakı ve can sıkıntısı yüzünden yüklenmiştir. Gerçeklik payı ne kadar yüksek olduğu konusunda farklı dedikodular vardır. Eğer bu konuda daha detaylı bilgi almak isterseniz, sitemize giriş yapabilirsiniz. Buradan çok rahat bir şekilde konu hakkında detaylı bilgi edinmeniz mümkün olacaktır.

Bu Yazımızıda Hemen İnceleyin:  09:09 Saat Anlamı Nedir Neyi İfade Eder?

Saat 20:20 en kötü saat dilimi olarak dikkat çekiyor. Belki yuvanız yıkılacak, belki uzun zamandır devam eden ilişkiniz sona erecek. Ama her şeyin gizli kalmasından daha iyidir. Sonuç olarak insanlar hata da yapabilir, kalp de kırabilir. Önemli olan bunu uzatmamak. Eğer karşı taraf bunu uzatırsa işte o aman sorun var demektir. Kısaca insanların saatlere anlam katması, genel olarak eğlence amaçlı olsa da bu tarz kötü anlamalar da vardır. Bu nedenle batıl inanç ötesine gidemeyen bu anlamlar hakkında araştırma yapmanız gerekiyor. Kısaca sizlere bu şekilde bilgi aktarımında bulunabiliriz.

 

Yazımıza oy vererek destek olun.

Bir önceki yazımız olan 19:19 Saat Anlamı Nedir Neyi İfade Eder? başlıklı içeriğimiz 19:19, saat ve saatlerin anlamı hakkında bilgiler verilmektedir.

About editor

Check Also

19:19 Saat Anlamı Nedir Neyi İfade Eder?

Çift saatlerden biri olan 19:19 insanın aklına ilk olarak Atatürk’ün Samsun’a çıktığı yılı getirmektedir. Fakat ...

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir